Παρασκευή 12 Μαΐου 2017

Ο όμιλος ΠΡΟ.ΣΥ.Φ.Α.Π.Ε. «ντύνει» την ομάδα μπάσκετ του ΦΣΑ!

Με ανανεωμένη εμφάνιση θα παρουσιάζονται  πλέον οι παίχτες της ομάδας μπάσκετ του ΦΣΑ που  θα φέρουν σε όλες τους  τις στολές το λογότυπο του ομίλου ΠΡΟ.ΣΥ.ΦΑ.Π.Ε.

Ακολουθούν φωτογραφίες από τον Αγώνα της πρώτης φάσης των Playoffs μεταξύ του ΦΣΑ και της STOIXIMAN καθώς και φωτογραφίες με τις λευκές εμφανίσεις και τα μπλουζάκια προθέρμανσης σε φωτογράφηση πριν την έναρξη του αγώνα!

Και ενημερωτικά για την πρώτη αναμέτρηση :

....."στα τελευταία 5 λεπτά  και οι δύο ομάδες έδειξαν μεγάλη μαχητικότητα και έβγαλαν μεγάλη ενέργεια τόσο αμυντικά όσο και επιθετικά, έμειναν κοντά στο σκορ το οποίο ήταν 40 – 43 με 1′ και 43 – 45 με 8” για λήξη και κατοχή για ΦΣΑ, στην οποία οι γηπεδούχοι είχαν δύο ευκαιρίες να στείλουν το παιχνίδι στην παράταση αλλά τελικά η μπάλα δεν τους έκανε το χατήρι με αποτέλεσμα η Stoiximan να πάρει τελικά την Νίκη"

Αυτό όμως ήταν μόνο η προθέρμανση.... και τα καλύτερα ακολουθούν!